Sofa Doimo

Shitet nga: Doimo 05 Sht 01:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes sofa doimo, ka edhe 2 tabureta dhe njera pjes hapet tenalte per me vendos sende. Te intersuarit le te lajmerohen ne 044118721
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim