Sofa bed dhe dy fotele

Shitet nga: Albina 04 Jan 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

480 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Cmimi shum i volitshem. Sofa bed dhe dy fotele n gjendje shum t mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim