Sofa bed

Shitet nga: Albina 02 Dhj 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

429 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet 2 dhe 3sh sofa bed shum pak t perdorura dhe n gjendje t mir. Jan te persorura 1 vit e gjysm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim