Sofa bed

Shitet nga: Albina 10 Dhj 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

345 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Eshte n gjendje shum t mir dhe shum pak e perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim