Sofa bed

Shitet nga: Albina 13 Dhj 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

345 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet sofa bed 3sh dhe 2sh shum pak te perdorura dhe ne gjendje shum t mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim