Sofa ulese

Shitet nga: Pleurat 02 Shk 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Sofa (kauq) ulese moderne (custom made) elegante dhe funksionale me dy sirtare (fioka) te integruar ne gjendje shume te mire dhe e rruajtur.
Materiali skaj, shume e lehte per mirembajtje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim