TAVOLIN DHOME DHE KOMODE PER TV

Shitet nga: tavniksiti@hotmail.com 02 Pri 00:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
TAVOLINE DHOME 150 EURO
KOMODE PER TV 100 EURO

TAVOLINE DHOME
se bashku me xhamin mbrojtes nga druri i rende
asnje gervishje .


OSE SE BASHKU 200 EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim