TAVOLINE

Shitet nga: Rinor 14 Shk 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Tavoline per sallon
Eshte shume e ruajtur. Ka vetem pak muaj qe e kemi ble. Cmimi saj i blerjes ka qene 170 euro dhe ne e shesim per 110 euro.
Materiali i saj eshte mjaftt i qendrueshem dhe i forte. Ka dy dollapa nga dy

Numrat kontaktues online:
WHATSAPP: +37744307121
VIBER: +38649307121
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim