Tabureta me Porisi

Shitet nga: Leo 26 Pri 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Prodhoj tabureta te ndryshem sipas porosis .
Modele dhe ngjyra te ndryshme sipas shijes.
Kemi modele te Rrobullakt , Katror , dhe ne form zemres.


Cmimi 15 euro
Nr: +377 45 67 79 39
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim