Tabureta me Porosi

Shitet nga: Leo 26 Pri 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Prodhoj tabureta te ndryshem sipas porosis .
Modele dhe ngjyra te ndryshme sipas shijes.
Kemi modele te Rrobullakt , Katror si me foto , dhe ne form zemres .

Cmimi 15 eu per cop
Nr : 045 677 929
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim