Tavolin dhe Komoda çmime promocionale

Shitet nga: Arben 12 Jan 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Tavolin moderne..100x60cm
Komod 160cmx37cm dizajne te ndryshme nga.materiale te ndryshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim