Tavolin dhe krevett per sallon

Shitet nga: Naser 19 Mar 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes tavolin dhe krevet 1she 2she 3she ,jan 1vjet te perdorura arsyja e shitjes per shkak tndrrimit te vendbanimit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim