Tavolin

Shitet nga: pa emer 06 Pri 23:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes tavolinen per dhome pritje, e cila eshte ne gjenjde shume te mire dhe me nje cmim shume te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim