Tavolina kauqat dhe termo

Shitet nga: Burim 05 Sht 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes 2 kauqa 2 tavoline te bukes dhe 1 termo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim