Tavolina per pritje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NTP Palma 13 Shk 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet tavolina per pritje, cmimi i tavolines eshte 20 euro , ngjyrat e bardhe dhe e zeze , prodhim austriak, per me shume ejani dhe vizitonani , gjendemi tek rruga Bill Clinton perballe stacionit policor 4 ( ish NoviDomi) ne Prishtine, NTP Palma,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim