Tavoline, Komode per Tv, varse e rrobave dhe TV.

Shitet nga: Florent 15 Jan 00:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shesh tavolinen per dhome te pritjes, komoden per tv, varese e rrobave nga druri, dhe nje TV i modelit Sony, jan po thuajshe krejt te reja shume pak te perdorur rreth 3-4 muaj. Qmimi shume i volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim