Tavoline

Shitet nga: Isuf 07 Tet 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes tavolinen me xham. Shume pak e perdorur dhe ne gjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim