Tavoline buke

Shitet nga: Burim 08 Nën 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes tavoline buke me 6 karrika qe hapet. Tavolina eshte e punuar me dru masiv dhe e posaardhur nga Gjermania.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim