Tavoline dhe vitrinen 100 euro

Shitet nga: tini 05 Tet 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
shes tavolinen dhe vitrinen te dyjat bashk 100 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim