Tentene dhe ganitur

Shitet nga: Tenete dhe ganitur 07 Mar 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten tentenet te pa perdorura qmimi me marreveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim