Tepih

Shitet nga: hava 16 Shk 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes tepihun me dimensione 1.5x2 ne gjendje shume te ruajtur dhe te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim