Tepiha

Shitet nga: Tepiha komod dhe tavolin 03 Pri 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes tepihat ne gjendje shum t mire shiten me qmim shum te volitshem .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim