Tepiha komod dhe tavolin

Shitet nga: Tepiha komod dhe tavolin 31 Dhj 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Te gjitha ne gjendje super te mir dhe qmime shume te volitshem .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim