Tre ulësi dhe dy ulesin lëkur

Shitet nga: Besimi 03 Pri 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten tre ulësi dhe dy ulësi prodhim Italian lëkur pak t perdorur por t rujtur mir mund t na kontaktoni Edhe n viber +37745635583.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim