Tre ules dy ules dhe fotele

Shitet nga: Fadil 28 Pri 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
SHES TRESH DYSHE DHE FOTELE JAN SHUM TE MIRA TE RUJTURA MIRE SHUM PAK TE PERDORURA SHTRIHEN TE TRET PER FJETJE
PER ME SHUM NA KONTAKTONI NE TEL OSE VIBER

044-261-043 Viber +37744261043
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim