Tresh, dysh dhe dy fotele

Shitet nga: Gezim 07 Shk 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Dy fotele nje tresh dhe nje dysh jane te ruajtura me kujdes dhe jane nga druri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim