Treshe dyshe dhe kolltuk, prodhim i Simpos

Shitet nga: Bashkim 02 Pri 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobiljet: treshe, dyshe dhe kolltuk, prodhim i Simpos, çmimi sipas marrveshjës.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim