Treshin me dy fotele qe shtrihen

Shitet nga: Mendim 16 Mar 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes nje kauq tresh dhe dy fotele qe shtrihen. Jane te rahatshme per fjetje. Cmimi 220 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim