Treulës,Tavoli,6-Karriga,Tepih dhe Termo Elind 2.5

Shitet nga: Besa 20 Pri 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Qmim eshte sipas mareveshjes per te gjithe artikujt.
(Treulës,Tavoli,6-Karriga,Tepih dhe Termo Elind 2.5)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim