Treules, dy ules, fotele dhe tavoline

Shitet nga: Flutura 13 Shk 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes nje treules, nje dy ules, fotele dhe tavolinen.
Mobiljet jane ne gjendje te mire. Nuk jane te demtuar.
Cmimi mund te diskutohet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim