Treules/Dyules/ 2 fotelje stili "Lui" per shitje..

Shitet nga: Avdi Pacarada 18 Mar 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
I shes treulesin qe shtrihet edhe si krevat, dyulesi si dhe dy fotele te stilit Lui, qe jane perdorur shume pak dhe jane ne gjendje te mire , te paster. Jane shume komode dhe shume te lehta per mirembajtje. Kane ngjyre te ngrohte pastele.

Ju lutem me kontaktoni ne telefon, pasi qe interesimi eshte imadh dhe oferta eshte e hapur per cmim te volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim