Treules/Dyules/Fotelje dhe Regall

Shitet nga: HALIM 11 Pri 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Treules/Dyules/Fotelje dhe Regall

Jan ne gjendje shum te mir te ruajtura,

Qmimi 350 euro...

Ne gjindemi ne Prishine Tek ulpiana mrapa hotel baci..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim