Treules dhe dy njeulese (moica)

Shitet nga: Ramadan 29 Gsh 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
treules dhe dy njeulese (moica) qe shtrihen edhe mund tesherbojne per te fjetur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim