Treules dhe moica

Shitet nga: Ramadan 19 Shk 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
nje treules dhe dy moica qe shtrihen sherbejne per te fjetur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim