Treules x 2

Shitet nga: Nita 10 Nën 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes dy treulesa, ne gjendje te shkelqyeshme te blere para tre muajsh (posedojme deshmi). Treulesat hapen per fjetje per dy persona.
Dimenzionet: 90 cm x 225 cm
Cmimi eshte per te dyte dhe eshte i negociushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim