Treulese,dyulese dhe dy fotele

Shitet nga: gentrit 01 Mar 07:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Mobiljet jane ne gjendje shume te mire dhe shume te pershtatshme per dhome të ndejës
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim