Treulese,dyulese dhe dy fotele

Shitet nga: Gentrit 02 Mar 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Mobiljet jane ne gjendje shumë te mirë dhe teper pak të përdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim