Treulese,dyulese dhe dy fotele

Shitet nga: gentrit 02 Mar 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Mobilje ne gjendje shumë të rregullt dhe shumë pak të përdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim