Treulese,dyulese dhe dy fotele

Shitet nga: Gentrit 05 Mar 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Mobiljet jane ne gjendje shume të mirë dhe shumë pak të përdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim