Treulese,dyulese dhe dy fotele

Shitet nga: Gentrit 05 Mar 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Mobiljet jane në gjendje shumë të mirë dhe shumë pak të perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim