Treulese,dyulese dhe dy fotele

Shitet nga: Gentrit 08 Mar 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Mobiljet jane ne gjendje te rregullt dhe shum pak të perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim