Treulese,dyulese dhe dy fotele

Shitet nga: Gentrit 10 Mar 08:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Mobiljet jane ne gjendje shume të mire dhe shumë pak të perdorura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim