Treulese,dyulese dhe dy fotele

Shitet nga: Gentrit 11 Mar 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
mobiljet jane ne gjendje shume te regullt dhe shume pak te perdorura(2 vite e gjysme)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim