Treulese,dyulese dhe dy fotele

Shitet nga: Gezim 13 Mar 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Mobiljet jane ne gjendje shume te rregullt dhe shume pak te perdorura(2 vite e gjysme me pare te blera)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim