Treulese,dyulese dhe dy fotele

Shitet nga: gezim 16 Mar 08:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Mobiljet jane ne gjendje shume te rregullt dhe shume pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim