Treulese,dyulese dhe dy fotele

Shitet nga: gezim 16 Mar 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Mobiljet jaen ne gjendje shume te rregult dhe shume pak te perdorura(2 vite e gjysme )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim