Treulese,dyulese dhe dy fotele

Shitet nga: gezim 19 Mar 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
mobiljet jane ne gjendje te rregullt dhe shume pak te perdorura(para 2 vite e gjysme te blera)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim