Treuls dhe fotele

Shitet nga: fatos 18 Nën 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

145 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
shes kauqin me fotele qmim i volitshem 145€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim