Triulse, dyulse, fotele dhe tambure

Shitet nga: Shkodran 21 Shk 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten treulsja, dyulsja, fotelja dhe tambureti, jane ne gjendje shume te mire, treulsja dhe dyulsja shtrihen, jane prodhim i SIMPOS, te gjithe mekanizmat iu punojne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim