U SHIT - Falemnderit MerrJep

Shitet nga: Ermal 09 Mar 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten urgjent 3 krevate treshe qe shtrihen edhe per fjetje. Krevatet jane pothuajse te reja dhe shume komode per fjetje.

1 Krevat ngjyre portokalli - Cmimi 75 EUR
1 Krevat ngjyre portokalli - Cmimi 75 EUR
1 Krevat ngjyre kafe - Cmimi 50 EUR
Komode dhe TV - Cmimi 50 EUR

Nese i bleni te gjitha ne total cmimi i fundit 220 EURNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim